#
# FAIL (the browser should render some flash content, not this).
#   Klimatyzacja
#   Oferta
#   Referencje
# Certyfikaty

Zadzwoń już teraz !!

HOPTECH
Grunwaldzka 184a
33-370 Muszyna Zdrój
Paweł Hopej

Tel: 501 026 956

em@il : hopej@op.pl
 

 

Jako autoryzowany dystrybutor sprzętu klimatyzacyjnego, posiadamy w ofercie ponad 100 modeli urządzeń klimatyzacyjnych. Oferujemy typoszereg klimatyzatorów od jednostek najmniejszych do rozbudowanych systemów VRF-Airstage, przeznaczonych do pracy w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, w obiektach usługowych i przemysłowych.

Będąc partnerem handlowym dwóch najlepszych producentów klimatyzatorów na świecie, oferujemy urządzenia najbardziej zaawansowane technologicznie o najwyższej jakości spełniające wszystkie wymagania naszych klientów.

We wszystkich proponowanych urządzeniach modele chłodzące i grzewczo-chłodzące działają w oparciu o sprężarkowy układ chłodniczy. Wszystkie modele klimatyzatorów oferujemy również z agregatami wykonanymi w technologii DC Inverter.

Oprócz sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, oferujemy profesjonalny montaż i uruchomienie jak również serwis gwarancyjny i po gwarancyjny.

Na dostarczane przez nas klimatyzatory udzielamy gwaranci nawet do 5 lat.

Innymi słowy, jeśli potrzeba Państwu klimatyzatorów, z których będziecie zadowoleni przez długi czas, proponujemy wybrać produkty z naszej oferty.

Współpraca


 


 

Strona Główna   ::   O Firmie   ::    Realizacje   ::   Mapa Dojazdu    ::    Galeria   ::   Kontakt    ::    www.imstudio.pl
Copyright 2008 ©  Tel.792101591 www.imstudio.pl Najtańsze Ceny W Nowym Sączu